Limited Time Sale$203.40 cheaper than the new price!!
| Management number | 209112510 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $135.60 | Model Number | 209112510 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Lenovo ThinkCentre M80q Gen 1 Tiny Desktop, Intel i5 10500T 2.3Ghz, 16GB DDR4, 256GB NVMe M.2 SSD, HDMI, WiFi, Windows 11 Pro (Renewed)
| UPC | 795934901591 |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| RAM Type | DDR4 SDRAM |
| Manufacturer | Lenovo |
| Model Number | M80q G1 |
| Video Output | DisplayPort, HDMI |
| Item Dimensions | 7.05 x 7.2 x 1.36 inches |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Count | 1 |
| Processor Speed | 2.3 GHz |
| Total Usb Ports | 6 |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Processor Series | Intel Core i5 |
| Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Hard Disk Interface | PCIE x 2 |
| Graphics Coprocessor | Intel HD Graphics 630 |
| Keyboard Description | Not Included |
| Hard Disk Description | 256GB NVMe M.2 SSD |
| Video Output Interface | DisplayPort, HDMI |
| Graphics Card Interface | Integrated |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Display Resolution Maximum | 4096x2160 |
| Total Number of HDMI Ports | 1 |
| Number of Component Outputs | 2 |
| Personal Computer Design Type | Mini PC |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form