Limited Time Sale$54.00 cheaper than the new price!!
| Management number | 209072442 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $36.00 | Model Number | 209072442 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Key Features and Benefits:CPU: 13th Generation Intel Core i7-13620H Processor (10Cores, 16 Threads, 24MB L3 Cache, Base at 1.80Hz, Up to 4.90 GHz Max Turbo Frequency)Memory: Up to 64GB DDR4 RAMHard Drive: Up to 2TB PCIe Solid State DriveOperating System: Windows 11 ProDisplay: 27" FHD (1920 x 1080), IPS, Anti-Glare, Touch, 99%sRGB, 300 nits, 14 ms, WLED BacklightGraphics: Intel UHD GraphicsPorts:2 x SuperSpeed USB Type-A1 x Headphone/Microphone Combo1 x RJ-452 x USB 2.0 Type-A1 x HDMI1 x AC PowerOptical Drive: NoWebcam: 5MPWireless Connectivity: Wi-Fi 6 and Bluetooth 5.1 ComboKeyboard & Mouse: Wireless keyboard and mouse comboDimensions: 30.04" x 22.44"" x 7.87""Weight: 19.33 lbsColor: Black
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Color | Black |
| RAM Type | DDR4 SDRAM |
| Model Name | F0GJ |
| Model Year | 2023 |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Style Name | Windows 11 Pro |
| Screen Size | 27 Inches |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Display Type | LED |
| Manufacturer | Lenovo Group, Ltd |
| Model Number | F0GJ |
| Video Output | HDMI |
| BuiltIn Media | Keyboard, Webcam |
| Cooling Method | Air |
| Item Dimensions | 30.04 x 22.44 x 7.87 inches |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Power Plug Type | Type A - 2 pin (North American) |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Count | 10 |
| Processor Speed | 1.8 GHz |
| Total Usb Ports | 4 |
| Video Processor | Intel |
| CPU Model Number | 13620H |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Processor Series | Core i7 |
| Processor Socket | LGA 1700 |
| Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Power Consumption | 150 Watts |
| Hardware Interface | Bluetooth |
| Additional Features | Microphone |
| Hard Disk Interface | PCIE x 4 |
| Wireless Technology | Wi-Fi |
| Graphics Coprocessor | Intel UHD Graphics |
| Graphics Description | Integrated |
| HumanInterface Input | Keyboard, Touchscreen |
| Keyboard Description | US |
| RAM Memory Installed | 64 GB |
| Warranty Description | 1 Year |
| Hard Disk Description | SSD |
| RAM Memory Technology | DDR4 |
| Optical Storage Device | 1 Tb |
| Video Output Interface | HDMI |
| CPU Model Speed Maximum | 4900 MHz |
| Connectivity Technology | Bluetooth, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Graphics Card Interface | PCI Express |
| Memory Storage Capacity | 1 TB |
| Ram Memory Maximum Size | 32 GB |
| Specific Uses For Product | Business |
| Display Resolution Maximum | 1920x1080 Pixels |
| Total Number of HDMI Ports | 1 |
| Number of Component Outputs | 1 |
| Wireless Network Technology | Wi-Fi |
| Personal Computer Design Type | All in One |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form