Limited Time Sale$13.51 cheaper than the new price!!
| Management number | 58536950 | Release Date | 2026/02/13 | List Price | $20.26 | Model Number | 58536950 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Sprzedam laptopa HP Pavilion 15. Komputer jest sprawny, działa płynnie dzięki większej ilości pamięci RAM. Idealny do przeglądania internetu, prostych prac biurowych lub jako tani sprzęt warsztatowy. Specyfikacja: • Procesor: AMD A4-5000 (4 rdzenie) • Pamięć RAM: 8 GB DDR3 (Samsung) • Dysk: HDD 500 GB (HGST - stan wg CrystalDiskInfo: Dobry) • Grafika: AMD Radeon HD 8330 + dodatkowa Radeon HD 8600M Series • Ekran: 15,6 cala Stan techniczny i wizualny: • Matryca: Posiada jedną pionową linię (widoczną na zdjęciach). Poza tym świeci ładnie. • Bateria: Nie ładuje się. Laptop pracuje wyłącznie na podłączonym zasilaczu (dołączam do zestawu). • Obudowa: Posiada normalne ślady użytkowania, ryski i otarcia. Touchpad i klawiatura sprawne.
| Brand | HPBrand menu |
| Model | Pavilion 15 |
| Condition | Satisfactory |
| Processor | AMD A Series |
| RAM | 8 GB |
| Storage capacity | 500 GB |
| Operating system | Windows |
| Screen size | 14"-15.9" (35-39cm) |
| Charger included | Included |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Category | Electronics > Computers & accessories > Laptops |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form