Limited Time Sale$125.40 cheaper than the new price!!
| Management number | 208617287 | Release Date | 2026/03/22 | List Price | $83.60 | Model Number | 208617287 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
| RAM | DDR4 |
|---|---|
| Brand | FURESTUR |
| Color | Gray |
| Series | F15 |
| Batteries | 1 12V batteries required. (included) |
| Processor | 2.6 GHz athlon_mp |
| Hard Drive | 128 GB SSD |
| Item Weight | 3.29 pounds |
| Chipset Brand | I |
| Wireless Type | Bluetooth |
| Processor Brand | AMD |
| Card Description | Integrated |
| Operating System | Windows 11 |
| Item model number | 3020e |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Optical Drive Type | No |
| Product Dimensions | 14.05 x 9.17 x 0.39 inches |
| Computer Memory Type | DDR4 SDRAM |
| Number of Processors | 2 |
| Item Dimensions LxWxH | 14.05 x 9.17 x 0.39 inches |
| Max Screen Resolution | 1920x1080 Pixels |
| Number of USB 20 Ports | 1 |
| Number of USB 30 Ports | 2 |
| Standing screen display size | 15.6 Inches |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form