Limited Time Sale$23.99 cheaper than the new price!!
| Management number | 208389202 | Release Date | 2026/03/22 | List Price | $16.00 | Model Number | 208389202 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
| Brand | Inblissy |
|---|---|
| Color | White |
| Style | Pebble |
| Voltage | 110 Volts |
| Wattage | 6 watts |
| Material | Paper |
| Bulb Base | E26 |
| Lamp Type | Desk Lamp |
| Room Type | Bedroom, Living Room, Study Room |
| Model Name | Table Lamp 1A |
| Finish Type | Painted |
| Is Cordless | No |
| Item Weight | 1 pounds |
| Part Number | 1A |
| Shade Color | White |
| Switch Type | Push Button |
| Finish types | Painted |
| Manufacturer | Inblissy |
| Base Material | Metal |
| Shade Material | Paper |
| Number of Items | 1 |
| Color Temperature | 2700 Kelvin |
| Item model number | 1A |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Product Dimensions | 11"D x 11"W x 18"H |
| Included Components | Bulb, Stand, User Manual, Washi Paper Lampshade |
| IndoorOutdoor Usage | Indoor |
| Water Resistance Level | Not Water Resistant |
| Number of Light Sources | 1 |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form