Limited Time Sale$54.00 cheaper than the new price!!
| Management number | 209118714 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $36.00 | Model Number | 209118714 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Brand: HP Processor Speed: 4.6 GHzProcessor Generation: Intel 13th Generation Core i5 Screen Size: 24"Display Type: Touch ScreenDisplay: FHD IPS touchscreenTouchscreen: Yes Graphics: Intel UHD Graphics Operating System: Windows 11 Pro Webcam/Microphone: YesCamera Resolution (Front): 1080p Speakers: YesSpeaker Type: HP AudioAudio Jack: Yes Keyboard Type: WirelessBacklit Keyboard: NoTrack Pad/Pointing Device: Mouse Wi-Fi Enabled: YesBluetooth Enabled: Yes Power Supply: YesENERGY STAR Certified: Yes Activity Type: All-In-OneColor: White Includes: HP All in One PC, Power Cord/AC Adapter, Wireless Keyboard, Wireless Mouse Item Dimension: 19.09 inches(H) x 21.28 inches(W) x 7.34 inches(D)Item Weight: 12.19 lbs.Note: If you encounter any problems while using this all-in-one machine, please contact us promptly and we will provide assistance.
| UPC | 198990118260 |
|---|---|
| Brand | HP |
| Color | Touch-Shell White |
| RAM Type | DDR4 SDRAM |
| Model Name | HP |
| Model Year | 2025 |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Screen Size | 24 Inches |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Display Type | LED |
| Manufacturer | HP |
| Video Output | HDMI |
| BuiltIn Media | Speakers, Webcam |
| Cooling Method | Air |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Count | 1 |
| Processor Speed | 4.6 GHz |
| Total Usb Ports | 5 |
| CPU Model Number | Intel Core i5 1334U |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Processor Series | Core i5 |
| Processor Socket | Socket P |
| Graphics Ram Type | Shared |
| Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Hardware Interface | Bluetooth, USB Type C |
| Hard Disk Interface | PCIE x 2 |
| Wireless Technology | Bluetooth, Wi-Fi |
| Graphics Coprocessor | Intel UHD Graphics |
| Graphics Description | Integrated |
| HumanInterface Input | Keyboard, Microphone, Mouse, Touchscreen |
| Keyboard Description | Wireless, Membrane, Full-Size |
| RAM Memory Installed | 16 GB |
| Hard Disk Description | SSD |
| RAM Memory Technology | DDR4 |
| Memory Slots Available | 2 |
| Video Output Interface | HDMI |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Graphics Card Interface | Integrated |
| Memory Storage Capacity | 512 GB |
| Ram Memory Maximum Size | 64 GB |
| Specific Uses For Product | Business |
| Display Resolution Maximum | 1080p Pixels |
| Total Number of HDMI Ports | 1 |
| Cache Memory Installed Size | 15.99 GB |
| Number of Component Outputs | 1 |
| Personal Computer Design Type | All in One |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form