Limited Time Sale$414.60 cheaper than the new price!!
| Management number | 209117940 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $276.40 | Model Number | 209117940 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
| UPC | 659475300643 |
|---|---|
| Brand | Dell |
| RAM Type | DDR4 SDRAM |
| Model Name | Dell |
| Resolution | 2560 x 1440 |
| Style Name | 32GB/1TB |
| Screen Size | 27 Inches |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Display Type | Curved LCD/LED, 27 inches |
| Manufacturer | Dell |
| Model Number | Optiplex |
| Video Output | HDMI, DisplayPort |
| BuiltIn Media | Webcam |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Count | 1 |
| Processor Speed | 3.2 GHz |
| Total Usb Ports | 2 |
| CPU Model Number | Intel Core i5 |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Processor Series | Core i5 |
| Processor Socket | Socket A |
| Graphics Ram Type | Rambus Memory |
| Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Hardware Interface | Bluetooth, Ethernet, HDMI, USB |
| Hard Disk Interface | Solid State |
| Graphics Coprocessor | Integrated |
| Graphics Description | Integrated |
| HumanInterface Input | Keyboard, Mouse |
| Keyboard Description | AI-enabled RGB keyboard |
| RAM Memory Installed | 32 GB |
| Hard Disk Description | SSD |
| RAM Memory Technology | DDR4 |
| Video Output Interface | HDMI or DisplayPort |
| Connectivity Technology | Bluetooth, Ethernet, HDMI, USB |
| Graphics Card Interface | Integrated |
| Memory Storage Capacity | 1 TB |
| Ram Memory Maximum Size | 32 GB |
| Specific Uses For Product | Personal |
| Display Resolution Maximum | 2560x1440 |
| Total Number of HDMI Ports | 2 |
| Cache Memory Installed Size | 8 MB |
| Number of Component Outputs | 2 |
| Personal Computer Design Type | Mini PC |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form