Limited Time Sale$821.40 cheaper than the new price!!
| Management number | 208618509 | Release Date | 2026/03/22 | List Price | $547.60 | Model Number | 208618509 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Processor: 14th Gen Core7 150U(1.8 GHz base frequency, up to 5.4 GHz, 12 MB L3 cache, 10 cores) Graphics : Integrated Intel Iris Xe Graphics Operating system: Windows 11 Pro Memory: Up to 64 GB DDR4 Hard Drive: Up to 4 TB PCIe SSD Optical Drive: SD Reader Connectivity:Wi-Fi and Bluetooth 4.2 Combo Display: 23.8" diagonal, LED Low Blue Light (1920 x 1080), VA, three-sided micro-edge, anti-glare, 250 nits, 72% NTSC Audio: High Definition Audio Keyboard:White Wirless Keyboard & Mouse Built-in HD Webcam: Dell 0.92-megapixel sensor 1080p HD camera with Privacy Shutter, and integrated dual array digital microphones Ports: 4 x SuperSpeed USB Type-A 2 x HDMI 1 x Headphone / microphone combo jack 1 x RJ-45 Color: White Dimensions: 19.3 x 14.99 x 8.05 inches Weight: 12.56 lbs
| RAM | DDR4 |
|---|---|
| Brand | Dell |
| Series | AIO |
| Processor | 1.8 GHz core_i7 |
| Hard Drive | 2 TB SSD |
| Item Weight | 25 pounds |
| Memory Speed | 3200 MHz |
| Chipset Brand | Intel |
| Wireless Type | 802.11ax |
| Processor Brand | Intel |
| Card Description | Integrated |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Flash Memory Size | 12 MB |
| Item model number | Inspiron |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| Optical Drive Type | SD Card Reader |
| Product Dimensions | 21.37 x 16.31 x 7.9 inches |
| Computer Memory Type | DDR4 SDRAM |
| Graphics Coprocessor | Integrated |
| Hard Drive Interface | PCIE x 4 |
| Number of Processors | 10 |
| Item Dimensions LxWxH | 21.37 x 16.31 x 7.9 inches |
| Max Screen Resolution | 1920x1080 Pixels |
| Graphics Card Ram Size | 64 GB |
| Number of USB 30 Ports | 4 |
| Standing screen display size | 23.8 Inches |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form