Limited Time Sale$54.00 cheaper than the new price!!
| Management number | 209111146 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $36.00 | Model Number | 209111146 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Statement: Original Seal is opened for upgrade ONLY. If the computer has modifications, then the manufacturer box is opened for it to be tested and inspected and to install the upgrades to achieve the specifications as advertised.➤Dell All-In-One Desktop PC, 27" FHD Touchscreen, Core 7 150U (10 cores), GeForce MX570A, Wi-Fi 6E, Windows 11 Pro➤【Detail】Brand: DellSeries: Dell All-In-One DesktopProcessor: Intel 7 150UProcessor Core: 10-CoreProcessor Threads: 12 threadsProcessor Speed (up to): 5.50GHzProcessor Brand: IntelOperating System: Windows 11 ProGraphics: NVIDIA GeForce MX570AGraphics Type: DedicatedGraphics Brand: IntelScreen Size: 27 inchesScreen Resolution: 1920 x 1080 (Full HD)Memory: Up to 64GB RAMStorage Type: SSDHard Drive: Up to 4TB SSDWireless Connectivity: Wi-Fi 6E, BluetoothColor: WhiteKeyboard and Mouse: TrueNumeric Keypad: TrueTouchscreen: True➤【Ports and Slots】1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C1 x HDMI 1.4 Out / 1x HDMI In1 x Headphone / Microphone Combination Jack1 x SD Card Reader 3.0➤【Dimensions and weight】①With Isosceles stand : 17.93 in. (455.50 mm)Without stand: Rear 15.73 in. (399.74 mm)Front 15.54 in. (394.82 mm)②With Isosceles stand : 23.76 in. (603.70 mmWithout stand: 24.20 in. (614.70 mm)③With Isosceles stand : 7.9 in. (200.70 mm)Without stand: 1.64 in. (41.80 mm)④Starting Weight with Isosceles stand: 15.26 lb (6.92 kg)Starting Weight without stand: 14.55 lb (6.60 kg)
| UPC | 738060666279 |
|---|---|
| Brand | Dell |
| Color | White |
| RAM Type | DDR5 RAM |
| Model Name | Dell All-In-One Desktop |
| Model Year | 2024 |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Style Name | 27'' Touchscreen |
| Screen Size | 27 Inches |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Display Type | LED |
| Manufacturer | Dell |
| Model Number | Dell 27 AIO |
| BuiltIn Media | Keyboard |
| Item Dimensions | 23.76 x 17.93 x 7.9 inches |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Count | 10 |
| Processor Speed | 5.4 GHz |
| Total Usb Ports | 5 |
| Video Processor | NVIDIA |
| CPU Model Number | 150U |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Processor Series | Core i7 |
| Processor Socket | BGA 413 |
| Graphics Ram Type | GDDR6 |
| Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Hardware Interface | Bluetooth, HDMI, Headphone, USB |
| Additional Features | Touchscreen |
| Hard Disk Interface | Solid State |
| Wireless Technology | Bluetooth, Wi-Fi |
| Graphics Coprocessor | NVIDIA GeForce MX570A |
| Graphics Description | Dedicated |
| HumanInterface Input | Keyboard |
| Keyboard Description | Dell Pro Keyboard (KM5221W) |
| RAM Memory Installed | 32 GB |
| Warranty Description | 1 |
| Hard Disk Description | SSD |
| RAM Memory Technology | DDR4 |
| Video Output Interface | HDMI |
| Connectivity Technology | Bluetooth, HDMI, Wi-Fi |
| Graphics Card Interface | PCI Express |
| Memory Storage Capacity | 32 GB |
| Ram Memory Maximum Size | 64 GB |
| Specific Uses For Product | Business |
| Display Resolution Maximum | 1920 x 1080 pixels |
| Total Number of HDMI Ports | 2 |
| Cache Memory Installed Size | 12 |
| Number of Component Outputs | 2 |
| Personal Computer Design Type | All in One |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form