Limited Time Sale$54.00 cheaper than the new price!!
| Management number | 210093118 | Release Date | 2026/04/02 | List Price | $36.00 | Model Number | 210093118 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Made of high-grade tool. Blade is hollow ground and carefully polished.
| UPC | 096685590707 |
|---|---|
| Brand Name | C.S. OSBORNE 34-E BEARING SCRAPER THREE SQUARE |
| Manufacturer | C.S. OSBORNE 34-E 6" BEARING SCRAPER |
| Model Number | 34-E C.S. OSBORNE 6" BEARING SCRAPER |
| Mounting Type | Floor Mount |
| Breed Recommendation | Large BreedS, Medium Breeds, Small |
| Manufacturer Part Number | 34-E C.S. OSBORNE 6" BEARING SCRAPER THREE SQUARE |
| Product Care Instructions | Hand Wash Only |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form