Limited Time Sale$23.51 cheaper than the new price!!
| Management number | 208402560 | Release Date | 2026/03/22 | List Price | $15.68 | Model Number | 208402560 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Package Include 1 x lamp cover Characteristics - Size: 30.00X20.00X18.00 cm/11.79X7.86X7.07 inch fabric lamp shade. - Material: Cloth small Lampshade. - Simple style design and workmanship will give you excellent using experience fabric light shades. - It can make the light not dazzling and not hurt the eyes, which brings much convenience to your life wall light shade. - It is made of -grade material, excellent and durable, which can be used for long time fabric-wrapped lampshade. - Wonderful and housewarming your family, friends and co-workers, and they will like it bedroom lampshade. - Suitable for wall lamps, floor lamps, ceiling lamps and much more, create beauty for your house table lamp cover.Goods Descriptionlamp cloth cover Not only can decorate your lamp, also can protect it.fabric lamp shade We adopt -end material, can keep it for long time.fabric-wrapped lampshade If you are looking for durable lampshade with reliable and reasonable , I want to recommend this simple lampshade for you
| Size | 30X20cm |
|---|---|
| Brand | VILLCASE |
| Color | Beige |
| Shape | Round |
| Style | Modern |
| Material | iron, fabric |
| Item Weight | 9.3 ounces |
| Part Number | 05HA05847V |
| Manufacturer | VILLCASE |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Item model number | 05HA05847V |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Product Dimensions | 11.81"W x 7.09"H |
| Included Components | protector |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form