Limited Time Sale$47.99 cheaper than the new price!!
| Management number | 208945813 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $32.00 | Model Number | 208945813 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Small |
| Gem Type | Cubic Zirconia |
| Material | Gold |
| Occasion | Anniversary, Christmas |
| Brand Name | Charm America |
| Item Shape | Circle |
| Metal Type | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Charm Design | Octopus |
| Item Type Name | pendant |
| Attachment Loop | Open Loop |
| Collection Name | All |
| Subject Character | Octopus |
| Attachment Options | Necklace (up to 3.5mm chain size) |
| Charm Compatibility | Necklace (up to 3.5mm chain size) |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form